Меню сайту
Форма входу
Наступна подія:
Канікули :))

 

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 20 21 22 23 »


Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!
Наші віддані і надійні друзі, близькі і рідні люди!
   Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!
   Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків.  
   Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.
   Від усієї душі бажаю Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть не страшні будь-які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Щиро Ваша,
Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Переглядів: 404 | Додав: suzirya | Дата: 08.03.2012

            «Найрозумніший»
  28 лютого,в приміщенні мультимедійного класу, відбувся конкурс-гра «Найрозумніший» для 5-х класів.  Для мене було великою честю  стати учасником  змагань. Під час конкурсу я відчув себе справжнім розумником, зробив серйозний вигляд, налаштувавшись на боротьбу. На жаль, за результатами другого туру мені довелося зайняти місце серед глядачів, та я не дуже засмутився, тому що було за кого вболівати: у третьому турі за перемогу змагалися двоє моїх однокласників, а потім всім серцем вболівав за наш клас. Цікавим було те, що  нам дали однакові карточки,  на яких були написані варіанти відповідей: А, Б, В і Г. З їх допомогою ми давали відповіді. Питання висвітлювались на мультимедійному екрані, а потім з’являлась правильна відповідь. Було дуже схоже на справжнє шоу. Питання були водночас і легкі, і складні, інколи навіть незрозумілі, але було весело. Звичайно, шкода, що призом була грамота, а не «сурок», як в розважальному шоу «Найрозумніший». Хотілося б більше таких конкурсів, перемог,  хвилювань, коли журі оголошує тих, хто пройде далі…
   Переможцем став мій однокласник Куц Віталій, учень 5-А класу. Я за нього дуже радий. А взагалі, цікаве  вийшло шоу, я б на такі кожний день ходив і вам раджу.          
                                                                         Захарчук Д., 5 – А клас

                                                               

Переглядів: 396 | Додав: suzirya | Дата: 28.02.2012

«Звеличимо відвагу,з якою вони служили»
  Під такою назвою 16 лютого у приміщенні музею гімназії пройшов конкурс військово-патріотичної пісні  серед  гімназистів 5-8 класів, присвячений Дню вшанування воїнів-інтернаціоналістів.
   Всі класи ретельно готувалися, прагнучи показати максимальний результат. Ми почули давно відомі та улюблені тисячами слухачів пісні  у власній манері виконання гімназистами: майже всі пісні виконувалися з елементами інсценізації . Авторитетне журі у складі Білодід Л.І., Гур’євої О.М. та Верещаги Н.І. так розподілило місця серед конкурсантів: І м. - 5-А та 7-Б класи, ІІ м.- 8-А та 6-Б класи,  ІІІ м. –8-В, 5-Б класи.
   А наступного дня, 17 лютого, відбулася зустріч 8-класників з воїнами-афганцями.
Солдати та офіцери, які пройшли через горнило тієї страшної  війни, поділилися  з  підлітками  своїми спогадами та побажали їм ніколи не проходити такої школи життя.
Гімназистам дуже сподобалася зустріч та зворушила їх до глибини душі.
                                                   Шамрицька Д.,член ГП.

    

Переглядів: 459 | Додав: suzirya | Дата: 18.02.2012

                  «Знай і люби свій край»
   15 лютого в Залі Слави гімназії в рамках Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край» пройшов відбір на районний тур. На виставці була представлена 51  робота  учнів з 1 по 11 клас. Під музичний супровід члени комісії оглянули вироби та малюнки гімназистів-умільців.   
   Роботи були виставлені блоками: малюнки, поробки  з   бісеру, вишивки, квілінг та інші види художньо-прикладного мистецтва. Члени конкурсної комісії були у захваті  як від самих робіт, так і від організації    виставки-конкурсу.   На районний тур було відібрано 27 робіт.    Бажаємо   успіху  тим,  чиї вироби  продовжують боротьбу за перемогу.


                                                       Андрющенко К.,член ГП

    

Переглядів: 322 | Додав: suzirya | Дата: 15.02.2012

            Свято зустрічі випускників
   4 лютого в гімназії пройшло традиційне свято – Зустріч випускників минулих років.
   У святково прикрашеному залі зібралися випускники різних років, педагоги та гімназисти, що  прийшли привітати присутніх. Зустріч пройшла   в теплій,   дружній  атмосфері: було багато квітів та привітань.
   До випускників звернувся директор гімназії Галич В.І.
Він розповів про досягнення закладу за  останні роки, а також поділився планами на майбутнє. Від випускників виступили Дегтяренко О. та Півненко В.  Вони пригадали  шкільні роки та подякували гімназії за здобуті знання.  На гостей свята чекала цікава програма художньої самодіяльності від гімназистів з першого по одинадцятий класи.
Всім  присутнім  дуже  сподобалася  програма   зустрічі.  Вони   щиро дякували організаторам  і  обіцяли не забувати рідну школу та повернутися наступного року.
   Після вітального концерту   випускники   розійшлися   по класах разом з колишніми однокласниками  та класними керівниками.
  
                               Писаренко А., президент гімназійного парламенту

                            

Переглядів: 298 | Додав: suzirya | Дата: 04.02.2012

Особливості проведення
державної підсумкової атестації учнів шкіл
у 2011/2012 навчальному році

Читати тут

Переглядів: 305 | Додав: suzirya | Дата: 03.02.2012

Зверніть увагу!

            Інформація щодо серії навчально-методичних матеріалів «Індивідуальні комплекти для підготовки до ЗНО-2012» з усіх дисциплін, які входять до переліку предметів ЗНО-2012 розміщена за посиланням
http://mon.gov.ua/index.php/ua/7971-do-uvagi-abiturientiv-ta-jikhnikh-batkiv-uchiteliv-zagalnoosvitnikh-navchalnikh-zakladiv


Переглядів: 338 | Додав: suzirya | Дата: 03.02.2012

   УВАГА: КОНКУРС

В рамках підготовки і проведення традиційного Тижня гімназії оголошено конкурс  на :
1.  кращу фотографію «Один день з життя гімназії» (формат А-    4);
2.  кращий малюнок про життя гімназії (формат А-3);
3.  кращий відеоролик «Життя мого классу» ( до 10 хвилин);
4. краще оповідання про гімназію;
5. кращий авторський вірш про гімназію.
Переможці в кожній номінації  нагороджуватимуться грошовими  призами:
 І місце – 75грн.,
ІІ місце – 50 грн.,
ІІІ місце – 25 грн.
Всі класи запрошуються до участі в конкурсах. Роботи здати до 1 квітня в центр виховної роботи.
                                                                            Пакета О.О.,  педагог-організатор

Переглядів: 698 | Додав: suzirya | Дата: 02.02.2012

Запрошуємо!
Перша субота лютого -
традиційна зустріч випускників (усіх часів)
нашого навчального закладу.

Запрошуємо своїми гарячими серцями зігріти цей холодний день
4 лютого 2012 року.
Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я" чекає своїх гостей о 13.00.Переглядів: 410 | Додав: suzirya | Дата: 01.02.2012

Про призупинення занять
у загальноосвітніх навчальних закладах району
в умовах  низьких температур

ЧИТАТИ ТУТ:      ВІДДІЛ ОСВІТИ
Н А К А З  від 01.02.2012 № 41-о


Переглядів: 358 | Додав: suzirya | Дата: 01.02.2012

МІС СТАРШОКЛАСНИЦЯ                          

   27 січня  в  спортзалі гімназії відбувся  вечір відпочинку для гімназистів 9 -11 класів. Це був   конкурс краси «Міс старшокласниця»,   в якому  взяли   участь десять гімназисток: Шамрицька Д., Кочкова А., Карук О. та Карук В. (11-А кл.),   Самаренко Д.( 11-Б кл.),  Хвостенко В.  (10 кл.),  Бабкова Г.  та  Кутик В. ( 9-А кл.),  Відлога В.    та  Канцур А. ( 9-Б кл.).
  Членами команди  журі були юнаки  9-11-х класів.
  У   святково  прикрашеному  залі   зібралося   чимало  глядачів, які  з нетерпінням чекали   кожного   етапу   конкурсу.   Всього  їх  було  п’ять: «Фізхвилинка»,  у якому  дівчата   показали свою пластичність та хорошу фізичну форму, «Гімназійна форма майбутнього»,    де  всі  побачили,  якою   різноманітною  може бути шкільна форма. Третім    був   конкурс   «Я – сучасна українка»,   де   конкурсантки    показали,    що національне   вбрання   є  стильним і модним одягом. Після цього ведучі  поставили учасницям   по   запитанню,   аби  журі та глядачі змогли оцінити вміння лаконічно і точно   формулювати відповідь.   І останнім, звичайно, було дефіле у вечірніх сукнях.
  Між етапами конкурсу глядачів розважали номерами художньої самодіяльності  артисти – старшокласники.     Надзвичайно романтично прозвучала  композиція  безсмертного хіта  з репертуару  групи «Металіка»  на  гітарі  у виконанні     Проценка В.  з  11 – Б  класу.  Перед показом   українського  національного   вбрання     Курбацька В. та  Хотинська  О. (9- А кл.)  виконали пісню  «Україночка». Оригінальним  номером  «Суперміс  -  2012»   відзначилися  учні   9 – Б класу. Це  була пародія  на конкурс  краси  у   виконанн і  хлопців.  І на завершення глядачам був представлений сучасний танець у виконанні  дівчат з 11 – А класу Панченко А. та Горбачової  А.
   І ось настав хвилюючий момент оголошення результатів.  Хоча  всі   учасниці   були достойними перемоги, та  все ж  членам журі  довелося  зробити нелегкий вибір, та й
глядачі  не  були   сторонніми   спостерігачами: у  них  була можливість з допомогою спеціальних карток  вибрати свою улюбленицю.
   Результати конкурсу були такими:   «Міс Старшокласниця»  стала   Кочкова Анастасія,   віце-міс – Шамрицька Дар’я,  «Міс глядацьких симпатій» - Карук Вікторія. Дівчата отримали нагородні стрічки, а переможниця  Кочкова Анастасія – ще й корону, яку  у 2013 році  вона передасть своїй наступниці.
                                                         Андрющенко К.,  член гімназійного парламенту

Переглядів: 290 | Додав: suzirya | Дата: 28.01.2012

               Малий гімназійний збір
   В перший день другого семестру, 11 січня 2012 року  була продовжена традиція проведення Малого збору гімназії, на якому підведено  підсумки першого семестру (відзначено кращі класи та кращих  гімназистів за рейтингом  у навчанні) і визначено основні завдання на ІІ семестр 2011-2012 н.р..
   Кращими  класами  за перший семестр  стали  5-А клас ( класний  керівник   Селіва- нова О.В., староста – Манелюк М. )  та  11 – А клас   (класний керівник Яремчук Н.І., староста – Кочкова А.) .
   Кращими   гімназистами  було названо  зразу трьох  учениць , які мають  найвищий  середній  бал  - 11,8. Це  Андрющенко  К. (9 – А клас),  Баранова  Є. (6 – А клас)    та Вакуленко  А. (11 – А клас).
   Старости  та класні керівники класів – переможців, а також кращі гімназисти  з рук директора гімназії Галича В.І. отримали  нагороди  -   пам’ятні таблички – подяки.
Переглядів: 249 | Додав: suzirya | Дата: 11.01.2012


Переглядів: 345 | Додав: suzirya | Дата: 29.12.2011


В пору цю, коли падає сніг
І морози чимдуж припікають,
Знов на землю спішить Новий рік -
З ним сердечно усіх вас вітаю.
Хай моїх поздоровлень потік
У серцях ваших лунко озветься
І хай вам наступаючий рік
Принесе лише радість та щастя.
Хай ялинки святкової цвіт
І вогнів новорічних гірлянди
Шлють від мене гарячий привіт,
А в додачу - розквітлі троянди.
І бажаю я кожній сім'ї
Процвітання та щедрої долі,
Щоб любові й добра ручаї
Не всихали у душах ніколи.
Зичу сонця та світлих надій,
Миру й втіхи на кожному кроці,
Також здійснення планів і мрій
У прийдешньому
Новому році!
Переглядів: 388 | Додав: suzirya | Дата: 29.12.2011

Вітаємо Учасників конкурсу "ВЧИТЕЛЬ РОКУ-2012"!

16 грудня підведено підсумки конкурсу "ВЧИТЕЛЬ РОКУ-2012" в Оріхівському районі. Щиро вітаємо наших представників:
- Селіванову Оксану Василівну
- Соломонова Віталія Юхимовича
- Таран Тетяну Григорівну
Бажаємо творчих успіхів та професійних здобутків!!!

Читайте докладніше тут

Дивіться фото тут
Переглядів: 259 | Додав: suzirya | Дата: 16.12.2011

Готуємося до ЗНО-2012
   Сьогодні 50 випускників гімназії готуються до здачі зовнішнього незалежного оцінювання.
   Характеристика тестів та
Матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року (ЗНО-2012) тут.
      Першим кроком для них є пробне  ЗНО.
   Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень (далі - пробне ЗНО або пробне тестування) - це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО).
   Пробне тестування проводитиметься в березні 2012 року з предметів ЗНО, що відбудеться у травні – червні наступного року. 
   Участь у пробному ЗНО - це реальна можливість ознайомитися з процедурою тестування, виміряти глибину своїх знань, навчитися ефективно розподіляти час та відчувати себе впевненими під час зовнішнього оцінювання.
   Пробне тестування є одним з ефективних елементів підготовки до ЗНО, участь у якому, крім вищеназваних переваг, також надає можливість його учасникам:
   - ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО та специфікаціям тестів 2012 року;
   - попрацювати з тестовими зошитами та бланками відповідей.
   Пробне тестування є запорукою успішного проходження ЗНО.
   Докладніше читайте  
тут.
На 30 листопада на тестування зареєструвалися  23 випускника 11-их класів.
Українська мова – 14
Математика – 9
Історія – 6
Фізика -3
Англійська мова – 2
Біологія – 4
Хімія   - 4
Вдале тренування – впевненість у своїх знаннях та силах! Бажаємо успіху в здачі пробного незалежного тестування!   
Переглядів: 328 | Додав: suzirya | Дата: 06.12.2011

Співпраця між школами та бібліотеками – ідеї та проекти з метою сприяння розвитку читацьких інтересів
   Під такою назвою 21-22 листопада 2011 року проходив у Києві Міжнародний семінар. У ньому взяли учать провідні бібліотекарі з Росії, Білорусії, Вірменії, України та Німеччини. Була там і бібліотекар Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я" Любов Іванівна Білодід.
   Семінар проходив у рамках професійного візиту референтки з Німеччини, керівника мережі шкільних бібліотек м. Гамбурга пані Каролін Рорсен. Організатори цього заходу – Гете – Інститут в Україні у співпраці з Українською бібліотечною Асоціацією (УБА) та Державного науково-педагогічною бібліотекою України ім. В.О.Сухомлинського.   На семінарі Любов Іванівна познайомилася з розвитком освіти у Німеччині; з особливостями роботи публічних бібліотек. Пані Каролін Рорсен презентувала проект про медіапедагогічну роботу у шкільних бібліотеках Гамбурга. На практичних прикладах продемонструвала тісну співпрацю бібліотекарів та учительських колективів, школярів Німеччини. Між усіма учасниками проходили жваві бесіди, диспути, готувалися презентації в групах з досвіду роботи шкільних та публічних бібліотек України. Вся робота семінару була направлена на вдосконалення нових форм і методів у формуванні читацьких навичок, у співпраці між навчальними закладами та бібліотеками, як закладами культури.
   Повернувшись до рідної гімназії, Любов Іванівна Білодід поділилась своїми ідеями та планами з директором Галичем Володимиром Івановичем і має надію, що зовсім скоро Оріхівсяка гімназія №1 «Сузір’я» засвітиться новими досягненнями та успіхами, в чому велика заслуга буде новоствореного бібліотечно-інформаційного центру. І по-новому зазвучать слова В. О. Сухомлинського: «Тільки книжки перетворять подив у допитливість.Тільки читання відкриє розкіш інтелектуального життя».

    
Переглядів: 274 | Додав: suzirya | Дата: 02.12.2011

 Чарівна  «Осінь в стилі ретро»

   Осінь …Кружляє у танку пофарбоване в різні кольори листя ,рясно покриваючи землю червоними,жовтими,помаранчевими плямами.
     В останній декаді листопада,а саме 25 грудня, в приміщенні спортивного залу гімназії відбувся вечір відпочинку для учнів 9-11 класів. Дух заходу повністю відповідав його назві – «Осінь в стилі ретро»: зал прикрашали старі платівки, плакати в стилі  «ретро» і навіть справжній програвач 70-тих років; майже всі присутні були одягнені за модою 60-80-х років; звучав запальний рок-н-рол, романтичний джаз. Та справжньою прикрасою вечора стали артисти. Енергійний танець «бугі-вугі»  у виконанні учнів 9-10 класів: Назарова Олександра, Андрющенко Каріни та Коточигової Лізи з 9-Акласу, Храпача Андрія, Писаренко Аліни, Лавданського Юрія, Дибко Катерини, Клепіліна Олександра з 10 класу, розминка під керівництвом Коточигової Лізи під пісню «Чорний кіт». Пісні «Листья желтые»у виконанні Бабкової Ганни з 9-Бкласу та Болюти Ганни з 9-Бкласу та «I lav Rok-n-roll» у виконанні Відлоги Вікторії та Бойко Тетяни  з 9-Б класу. Цікаво звучала пісня «Осінь» з реперуару групи  «Ліцей» у виконанні Чиж Марії та Табунщик Ольги   з  11-Б класу .Композицію з кінофільму «Кавказька полонянка» виконали  Хотинська Олена та Курбатська Вікторія з 9-А класу. Та справжньою сенсацією вечора стали танці в стилі джайв «Танцюючий художник» у виконанні пари Карук Вікторія (11-А клас) – Пахучий Максим (11-Б клас) та «Танцюючий офіціант» у виконанні пари Карук Оксана (11-Аклас) – Савицький Віктор (11-Б клас). Глядачі просто підіймалися зі своїх місць, голосно аплодуючи. Танцюристам довелося виконувати танець на «біс». (відео можна переглянути на сторінках артистів у Контакті)
     Вміло вели вечір ведучі Кочкова Настя (11-А) та Черкасов Єгор (9-Б). Підібрав музику та керував фонограмами учень 11-Б класу Герман Едуард з допомогою музичного керівника Дем’яненка. Після закінчення програми всіх гостей та учасників пригостили яблуками від спонсора Германа. Традиційно вечірка закінчилася танцями під музику легендарних виконавців тих років. Вечір запам’ятається надовго, бо це було справжнє свято музики і танцю.

Педагог-організатор Пакета О.О.
Переглядів: 427 | Додав: suzirya | Дата: 01.12.2011

Обласний науково-практичний семінар
методистів і заступників директорів
    На базі Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я" 29 листопада 2011 року проведено обласний науково-практичний семінар методистів і заступників директорів з виховної роботи "Учнівське самоврядування як важливий засіб соціалізації та розвитку ключових життєвих компетенцій в учнівської молоді".
      Ознайомитися з досвідом роботи гімназії прибули представники із міст Запоріжжя, Енергодар, Токмак, Гуляйполе, Оріхів, а також із районів: Запорізького, Токмацького, Гуляйпільського, Оріхівського, Новомиколаївського, Пологівського і Василівського.
     Взяли участь у семінарі Кондратова Л.Г., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики виховання КЗ "ЗОІППО" ЗОР, Самойлик М.Д., начальник відділу освіти Оріхівської РДА.
       Директор Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я" В.І.Галич ознайомив присутніх з особливостями навчально-виховного процесу, розповів, чим і як живе сьогодні гімназія; заступник директора з виховної роботи Н.І.Верещага презентувала систему роботи гімназії №1 "Сузір'я" щодо формування ефективної структури учнівського самоврядування.
       Під час практичної частини учасники семінару відвідали
Зал Слави,
Живий куточок,
Зимовий сад,
Картинну галерею,
Зал Бойової Слави,
галерею "Інтелектуальне "Сузір'я";
переглянули постійно діючі тематичні виставки робіт дитячих об'єднань "Країна Барвінкова", "Веселка",
матеріали гімназійного парламенту та учкомів класів;
ознайомилися із зв'язками гімназії з міжнародними патріотичними організаціями,
з роботою пошукового загону "Патріот",
ради Залу Бойової Слави,
бібліотечної та спортивної ради гімназії,
агітбригади "Берегиня" і загону "Зірковий патруль"
та з "Сузір'ям талантів" (хор гімназії, танцюристи і читці).Відеоматеріали будуть викладені після обробки.
Переглядів: 434 | Додав: suzirya | Дата: 28.11.2011

   Театральна прем’єра
     17 листопада в нашій гімназії відбулася прем’єра  вистави «Вісім люблячих жінок»
за мотивами п’єси Робера Тома.
     Під різдво у великому будинку збирається велика родина.Та радість зустрічі затьмарюється вбивством господаря.Відрізані від зовнішнього світу негодою та пошкодженим кабелем телефона, вісім жінок починають власне розслідування. Під підозрою всі, адже кожна з них мала мотив для вбивства…Хто ж убивця?
     Інтригуючий сюжет був майстерно переданий юними актрисами: Безь Марією, Шамрицькою Дар’єю, Карук Оксаною та Карук Вікторією, Кочковою Анастасією з
11-А класу, Самаренко Дар’єю та Горбачовою Альоною з 11-Б класу, Кузнєцовою Вікторією з 9-Б класу. Дійство відбувалося під музичний супровід на фортепіано Кубай Оксани з 11-А класу.
     Постановка вистави відбулася під керівництвом керівника театрального гуртка гімназії Будіма Олега Даниловича. Від перегляду постановки всі глядачі отримали задоволення.

Педагог-організатор Пакета О.О.
Переглядів: 374 | Додав: suzirya | Дата: 17.11.2011