Меню сайту
Форма входу
Наступна подія
Весняні канікули

 

Календар новин
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 30 31 »

2 квітня 2014 року – визначна  дата для 59 першокласників «Сузір’я». В цей день відбувся Урочистий збір «Просвята першокласників у гімназисти», на якому учням першого класу були вручені Посвідчення гімназиста та значок «Сузір’я».
Свято супроводжувалося виступом хору 3-4 класів, які привітали юних гімназистів піснею «Добрим будь». На свято завітала Королева Наук Андрющенко Каріна, яка побажала гарного навчання, творчих здобутків та любові і поваги до вчителів і навчального закладу.
У відповідь першокласники Яковенко Назар,  Маскаєва Юля, Заєць Олег (1-А кл.), Гудим Данііл, Тахтаул Ілля(1-Б кл.) розповіли, якими гімназистами вони мріють стати. А Науфок Софія, Мінін Ярослав(1-А) , Онищенко Анісія(1-Б) показали свої творчі таланти, виконавши запальні танці.
Задоволеними залишилися всі:  діти,  батьки, бабусі і дідусі, вчителі. Бажаємо юним гімназистам успіхів у всіх починаннях!

Пакета О.О., педагог-організатор.

|: | © suzirya | Дата: 07.04.2014

З 31 березня по 4 квітня в межах Тижня гімназії пройшла виставка досягнень класних колективів. Біля кожної класної кімнати гімназисти виставили вироби, зроблені своїми руками, серед яких вишивки, вироби з природного матеріалу, квілінга, бісера, твори живопису, реферати та дослідження на різні теми.  
В кожному класі є спортсмени і творчі особистості, які регулярно беруть участь у районних, обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Їх досягнення  теж були представлені на грамотами, дипломами, медалями.
Також кожен представник дитячої організації «Веселка»(5-8 класи) та молодіжного об’єднання «Старшокласник» (9-11 кл.) представили стінні газети, в яких відобразили життя класу протягом 2013-2014 навчального року (Див. інші фото за цим посиланням )

   

Пакета О.О., педагог-організатор.

|: | © suzirya | Дата: 07.04.2014

Науково-дослідницька робота -
шлях пізнання творчих можливостей гімназистів

     Одним із основних напрямків діяльності Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я" є створення сприятливих умов для виявлення, розвитку, підтримки і стимулювання талановитої молоді.
   В умовах сьогодення важливого значення набула науково-дослідницька робота старшокласників у Запорізькому відділенні Малої академії наук України. У цьому навчальному році 8 гімназистів Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я" підготували творчі роботи з правознавства, фізики, англійської мови.
     Майбутній випускник Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я", одинадцятикласник, член Запорізького відділення МАН, Черкасов Єгор, досліджував проблеми безробіття та соціального захисту населення України.
     Тема, обрана учнем для дослідження, має актуальний характер в умовах розбудови правової держави в Україні. Наукова робота розкриває глибокі знання учня в галузі правознавства, розуміння змісту Конституції України, значення конституційного права в процесі державотворення.
     Черкасов Єгор показав широту і повноту джерельної бази, вміння виділити головне, аналізувати суспільно-політичні процеси в Україні, спираючись на знання з історії та права, користуватися вітчизняними нормативними актами, юридичною та довідковою літературою.
       В науково-дослідницькій роботі учень визначив причини та наслідки безробіття в Україні, виокремив основні напрями державної соціальної політики, показав функції Державної служби зайнятості та значення Фонду загальнообов'язкового державного страхування України на випадок безробіття. Єгор Черкасов проаналізував діяльність Оріхівського районого центру зайнятості та визначив свої пропозиції щодо удосконалення його роботи.
       Учень має власний погляд на проблему безробіття та своє бачення механізму покращення соціального захисту населення в Україні та Оріхівському районі.
    Черкасов Єгор став переможцем ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція "Право") у номінації "За оригінальне вирішення комплексної проблеми".

Щиро вітаємо Єгора з перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів та здійснення мрій.

Пріщенко О.Л. учитель-методист Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я"

|: | © suzirya | Дата: 30.03.2014

6 березня в приміщенні спортивного залу гімназії відбулися передсвяткові змагання
«Нумо, дівчата!», присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня.
Учасниками змагань були команди по 5 дівчат від 9-11 класів :
«Кралечки» (9-А клас) – Грицаєнко Я., Жидкова К.,  Оберемок О., Кравченко Д., Шкрьоба А..
«Весна»(9-Б клас) – Дєнєжна С., Сметаніна А., Підлужна А.,  Прунь А., Буднік В..
«Стиляги 80-х»(9-В клас) – Йоркіна І., Кардаш Д., Собко К.,  Бойко А., Каптьол О..
«Пепі Довгапанчоха»(10-А клас) – Омельчак А., Лепетченко А., Сорокотяга І., Голобородько А., ЗіненкоТ..
«Матрьошки»(10-Б клас) – Зуєва Т., Чумаченко А., Бєгун І., Алєксєєнко А., Козуб А..
«Люкс»(11 клас) – Андрющенко К., Відлога В., Ковач А., Лаврентій Я., Плискун А..
Кожна команда презентувала  себе у конкурсі «Візитка».  Учасниці  відзначилася оригінальністю представлення та яскравими, креативними костюмами. Для конкурсу «Кулінарний» було визначено перелік фруктів, з яких команди готували страви. Це були салати, нарізки, желе, муси. Дівчата творчо підійшли до приготування та оригінально оформили і прикрасили свої блюда. Останній конкурс «Реклама» вразив глядачів різноманітністю підходів до завдання. Команди рекламували національне українське вбрання, спортивний одяг ,  інвентар для занять спортом, дезодорант, ділові костюми, вечірні вбрання  та інше.
Всі учасниці достойно виступили , але конкурс передбачає визначення переможців та призерів. Ними стали:
I місце – команда «Матрьошки» з 10-Б класу;
II місце – команди «Весна» з 9-Б класу та «Люкс» з 11 класу;
III місце – команда «Пеппі Довгапанчоха» з 10-А класу.

«Весна»(9-Б),   «Матрьошки»(10-Б), «Пепі  Довгапанчоха»(10-А), «Люкс»(11 кл.)
Пакета О.О., педагог-організатор
|: | © suzirya | Дата: 12.03.2014

4 березня  в гімназії відбувся конкурс «Дівчина-веснянка», учасницями якого були гімназистки 7-8 класів.
Перше  випробування -  конкурс «Будьмо знайомі», в якому дівчата розповіли про себе, свої захоплення, а також продемонстрували свої таланти. Вони співали, танцювали, читали авторські  вірші,  демонстрували  свої малюнки, вишивки, вироби  з природних та інших матеріалів. Конкурс «Дівчина-майстриня»  показав, що дівчата добре орієнтуються в мистецтві вишивки та пошиття одягу. Всі учасниці правильно відповіли на питання про матеріали та інструменти, які використовуються на практиці під час виконання даного виду робіт. Останнім у  програмі був  конкурс «Сюрприз».  Учасниці продемонстрували знання різних стилів танцю, майстерність їх виконання.  А на завершення увесь зал разом з учасницями танцював під сучасну запальну композицію, отримавши море позитиву і гарного настрою.

Учасниці конкурсу «Дівчина-веснянка»(зліва направо):
Жирова Анжеліка., Анікєєва Даша, Гмирко Інна, Сметаніна Юля(7-Б кл.), Савченко Маша,  Жбанкова Влада(8-А кл.), Макота Аліна(8-В кл.), Качан Лєра(7-А кл.), Клименко Лєра(8-В кл.)


Переможниці:   Гмирко І. – III місце,    Макота А. – I місце,  Качан В. – II місце
Пакета О.О., педагог-організатор
|: | © suzirya | Дата: 12.03.2014

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

     Вже стало традицією у нашій гімназії проводити до Дня Святого Валентина позакласні заходи англійською мовою.
     Учні старших класів готують ці свята самостійно. Вони співають пісні англійською мовою, декламують вірші про кохання, приймають участь у різноманітних вікторинах, дарують валентинки.
     Ну і яке ж свято без чарівних тістечок із побажаннями кохання, щастя, удачі!

|: | © suzirya | Дата: 05.03.2014

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА "PUZZLE"
      18 лютого 56 гімназистів з 3,4,6,9 класів взяли участь у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle», що проводиться відповідно до листа-висновку Національного центру «Мала академія наук» Міністерства освіти і науки України від 16.09.2013 року № 172/8/-588.
     Завдання були цікаві та неординарні.
     Чекаємо на результат гри у травні.
     Подробиці гри на офіційному сайті

 

 


|: | © suzirya | Дата: 28.02.2014

    26 лютого гімназисти «Сузір’я» взяли участь в районному етапі обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина», який пройшов у районному Будинку дитячої творчості. Гімназію представили вокалістки Корсак А., Трусько А.(10-Б кл.),
Білодід К.(9-А кл.), Болюта А.(11 кл.), які готувалися під керівництвом вчителя музики Гур’євої О.М..
    Організатори і члени журі відзначили високий  рівень майстерності виконання пісень та нагородили гімназисток грамотами за участь у конкурсі. Білодід К. запрошена захищати честь Оріхівщини  у зональних змаганнях, які відбудуться  у м. Пологи 20 березня.
     Бажаємо Ксенії перемоги!
                                                                 Пакета О.О., педагог-організатор
      
дует: Корсак А., Трусько А.                              Білодід К.                             Болюта А.

|: | © suzirya | Дата: 28.02.2014

       25 лютого в Залі слави гімназії пройшов районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового мистецтва  «Знай і люби свій край». На цій виставці було представлено 55 робіт гімназистів 1-А, 2-Б, 5-А, 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б, 8-В, 9-А, 9-Б, 9-В, 10-А, 10-Б та 11 класів. Виконані вони у таких різновидах мистецтва, як вишивка, живопис, бісероплетіння, декоративний розпис, пластика, гравюра.35 робіт, відібраних членами журі, представлятимуть «Сузір’я» на обласному етапі конкурсу.
                                                                  Пакета О.О., педагог-організатор
                
|: | © suzirya | Дата: 28.02.2014

Лицарі ХХІ століття виховуються у гімназії

     14 лютого у гімназії  за звання «Лицарі ХХІ століття» змагалися команди юнаків 10-11-х класів: «Легіон» (10-А клас), «Джентльмени» (10-Б клас), «СМС» (11 клас). У конкурсах  «Візитка», «Підйом», «Комплімент»,  «8 Березня», «Танцювальний етикет», «Серенада для коханої» визначалися вміння хлопців  оригінально представити  свою команду, швидко і правильно одягти військову  форму, вміння висловити захоплення  дівочою красою, написати привітання зі святом, приготувати вінегрет, запросити на танець дівчину і станцювати вальс, а потім заспівати для неї пісню.  

     Перше місце посіли лицарі команди «СМС». Це:

Сергієнко Сергій, Кіріченко Ігор, Гурін Давід, Марченко Костянтин, Стояк Максим.


Друге місце у команди «Легіон». Це:


Пакета Максим, Лось Сергій, Петровський Богдан, Коряк Дмитро, Сиротенко Ігор.

     Третіми стали «Джентльмени»:

... Читати далі »

|: | © suzirya | Дата: 18.02.2014

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і
25-а річниця виведення радянських військ з Афганістану http://www.usva.org.ua/

     Уже традиційно напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ з Афганістану зустріч з ветеранами-афганцями Шершньовим С.А. та Бондаренком Ф.М. відбулася 11 лютого у 10-А класі.
    Гості поділилися із гімназистами своїми спогадами про війну, армійське життя, адже ця дата для всіх учасників тих подій є знаковою. Кожен, хто пройшов непростий шлях війни, залишив на бойових полях частину своєї душі, здоров′я та молодості.
    Час сплинув дуже швидко. Залишилися фото напам'ять ТУТ


|: | © suzirya | Дата: 14.02.2014

10 лютого гімназисти взяли участь у заключному заході районної акції «Віршами твоїми натхненно творимо» на відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.
Дуже цікавою була презентація вишитої книги «Кобзар», кожну сторінку якої вишивали майстрині окремих територій Оріхівського району. До кожної сторінки виконувались поетичні твори та пісні на слова Т.Г.Шевченка.
            
|: | © suzirya | Дата: 11.02.2014

7 лютого у районному Будинку культури пройшов фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Озброєні піснею, покликані маршем».
Гімназію «Сузір’я» на сцені представили кілька учасників. Качан Валерія (7-А клас), яка співала пісню «Боевые ордена», посіла III місце у конкурсі. Дуже сподобалося глядачам виконання пісні «Граница» вокальним ансамблем 10-А класу у складі Пакети Максима, Петровського Богдана, Войтешонка Нікіти, Пелешка Миколи, Лося Сергія, Ненадова Андрія, Сиротенка Ігоря та Михалька Владислава. Хлопці отримали гучні оплески від глядачів та Подяку від членів журі. Також Подякою відзначили судді і виконання пісні «Брат мой десантник» Магеррамовою Вікторією з 9-В класу.
 


 
|: | © suzirya | Дата: 11.02.2014

ЗНОВУ  РАЗОМ!

      Першої  лютневої морозної, але сонячної  суботи  в Оріхівській гімназії №1 «Сузір’я»  відбулася традиційна зустріч випускників минулих років «Знову разом!».

       Під звуки шкільного дзвоника, мелодії  пісень дитинства колишні учні поринули у приємні спогади про роки навчання у середній школі, а з часом – навчально-виховному комплексі та гімназії, зустрілися з вчителями і однокласниками.

       Тепло, щиро і святково  зустріли колишніх випускників у «Сузір’ї».  Привітав усіх присутніх у світлому затишному залі директор В.І.Галич, від імені педагогічного колективу до  присутніх звернулася учитель біології, класний керівник кількох випусків Л.М.Ляшенко, а пісню «З людьми поділюся добром» подарувала  учитель музики О.М.Гур’єва.

       Концертна програма була насиченою і  захоплюючою, адже на сцені співали і танцювали різні покоління: від сьогоднішніх першокласників до випускників 1999 року.

        Хвилини  піднесеного настрою  від запальних танців  дарували юні зірочки Анісія Онищенко і Нікіта Мякишев, Давід Левченко і Анна-Марія Комліченко, Нікіта Онищенко і Еліна Клименко, Андрій Козир і Владислава Дєнєжна, Євгенія Баранова і Радіон Слинько.  А  пісні у виконанні Миколи Пелешка, Анни Болюти і вальс сьогоднішніх одинадцятикласників  навіювали спогади про прекрасні  роки юності  та шкільні вечори відпочинку.  

      Знову, як два роки тому, впевнено почували себе танцівницями на сцені гімназії випускниці – сестри Вікторія і Ксенія Карук.   А випускниця 1999 року,  заслужена артистка естрадного мистецтва України Світлана Шапошник,  виконала  чудові народні пісні, які відомі  багатьом  поколінням учнів.

         Були на сцені і «Королеви наук»: випускниця 2009 року, а нині учитель англійської мови, класний керівник 5-В класу Дегтярь Анастасія  та майбутня випускниця Андрющенко Карина, які розповідали про свій шлях до вершини знань.

... Читати далі »

|: | © suzirya | Дата: 03.02.2014

Наказ №
по Оріхівській гімназії №1 «Сузір’я»
від 29.01.2014р.
Про призупинення занять
 у гімназії в умовах низьких температур

   
    У зв’язку  із зниженням температури повітря та з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоровя учнів, на виконання наказу відділу освіти Оріхівської держаної адміністрації від  29.01.2014р. № 35-о « Про призупинення занять у загальноосвітніх навчальних закладах району в умовах низьких температур»

Наказую:
1. Призупинити навчально-виховний процес в гімназії на період з 30 по 31 січня 2014 р.
2. Забезпечити надолуження  пропущеного навчального  матеріалу  шляхом  занять по суботах:
за  30.01.  – 01.03;          31.01.- 22.03.
3. Організувати  цілодобове чергування у гімназії
4. Контроль  за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор гімназії                                      В.І.Галич
|: | © suzirya | Дата: 29.01.2014

Полуфінал змагань з волейболу на першість району ТУТ

Вітаємо команду наших юнаків, що здобули перемогу та вийшли у фінал!

|: | © suzirya | Дата: 24.01.2014

Сторінка ТУТ
|: | © suzirya | Дата: 24.01.2014

Хай нагадає вам зимове небо
Щасливу пору, ті шкільні роки.
І дзвінок свою мелодію веселу
У серці закарбує на віки.


Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"
гостинно запрошує випускників на традиційну зустріч "Знову разом",
яка відбудеться 1 лютого цього року о 13 годині у приміщенні гімназії.

    
   На вас чекає концерт-вітання від гімназистів, екскурсія коридорами і класними кімнатами рідного навчального закладу, приємне спілкування з учителями та однокласниками.
|: | © suzirya | Дата: 17.01.2014

Рік Новий - казковий час!

Хай здивує щастям Вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!


До уваги учнів та їх родин графік святкових заходів у гімназії:

28.12 (субота)

                  9:00 - 10:30 3-4 класи

                 11:30 - 13:00 5-6 класи

                 13:30 - 15:00 7-8 класи


30.12 (понеділок)

                  10:00 - 11:30 1-2 класи

... Читати далі »

|: | © suzirya | Дата: 27.12.2013

|: | © suzirya | Дата: 14.12.2013