Меню сайту
Форма входу
Наступна подія
Зимові канікули

 

Календар новин
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Головна » 2018 » Листопад » 29 » Про методичну роботу
11:31
Про методичну роботу

Науково-методична рада в дії

  У понеділок 26 листопада відбулося чергове  засідання членів науково-методичної ради закладу. Розглянуті актуальні питання навчання та виховання учнів, прийняті важливі рішення щодо пріоритетних напрямків діяльності «Сузір’я».  
  Ґрунтовною та пізнавальною стала доповідь керівника МО вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін Пріщенко О.Л. про формування комунікативної компетентності гімназистів на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін. Ольга Леонідівна висвітлила питання мовленнєвих компетентностей з точки зору практичного застосування.  
   Присутні на засіданні обговорили  стан підготовки учнів та  результативність їх участі в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад .Приємно відзначити переможців, а також тих учнів, яких запрошено до участі у ІІІ (обласному) етапі олімпіад. Особлива подяка вчителям-наставникам, педагогам, чия невтомна праця принесла перемогу вихованцям і гордість освітньому закладу.
   Колегіально вирішили продовжити друк часописів у «Сузір’ї». Зокрема, сьогодні наш заклад щомісяця знайомить учнів і батьків  з новими  випусками газет: « Інтерлінгва», « Педагогічна криниця», «Прометей»,
  «Гімназист», «Барвінкові вісті».  Впевнені, що часописи освітнього закладу – це провідна ланка популяризації перспективного досвіду вчителів, а також джерело вивчення потреб учнів.  
  Неординарні підходи в освіті – запорука успіху педагога. Так вважають члени науково - методичної ради, а тому в «Сузір’ї»  вирішили ціленаправлено удосконалювати  рідну мову. Ми  запускаємо флешмоб «Антисуржик». Протягом місяця в кожному класі буде  облаштований переносний стенд «Говори правильно». Діти зможуть повторювати ці слова щодня і запам’ятовувати їх. Для батьків на першому поверсі започаткований відеокурс від О.Авраменка. Вчителі протягом зимових канікул  відвідають майстер – класи від філологів «Розмовляємо українською», під час якого будуть проведені групові заняття з української мови для педагогів за напрямками (математика, біологія, історія, географія, комп’ютерні терміни).
  Ми продовжимо знайомити вас з нововведеннями нашого освітнього закладу на сторінках часописів, а також офіційній сторінці сайту і бажаємо батькам долучатися до спільних зусиль педагогічного колективу в реалізації творчих задумів  та проектів.

ЗДНМР Карпій А.М.

|: | © : suzirya