З 11 вересня по 15 вересня  2017 року в гімназії пройшов

Тиждень фізичної культури та спорту

Тиждень фізичної культури та спорту розпочався традиційною гімназійною лінійкою, на якій вчитель фізичної культури Соломонов В. Ю. оголосив про початок тематичного тижня, ознайомив гімназистів зі спортивними заходами.

ПОНЕДІЛОК:

Першість гімназії з футболу. У запеклій боротьбі перемогу одержав   колектив гімназистів 8-А класу.

Перший спортивний день яскраво замайорів малюнками гімназистів початкової школи в рамках конкурсу «Я люблю спорт». Групи продовженого дня вирішили створити стінгазети, які назвали «Мама, тато, я - спортивна сімя».

ВІВТОРОК:

Свято «Веселі старти» зібрало гімназистів 5-А, 5-Б класів та їхніх батьків. Азарт, запекла боротьба та піднесений настрій не залишали  юних спортсменів ні на хвилину. За результатами змагань І місце посіли гімназисти 5-А, ІІ місце – 5-Б класу.

Першість з волейболу  серед учнів 9-11 класів зібрала чимало глядачів. В запеклій боротьбі перемогла команда 9-Б класу. Так тримати!

СЕРЕДА:

Протягом дня гімназисти змагались у Першості з настільного тенісу. В додатковому сеті переміг Генюк Богдан,  гімназист 10-А класу.

Творча група у складі вчителя образотворчого мистецтва Гур ... Читати далі »