Доводимо до вашого відома, що з 21 вересня 2020 року наш освітній заклад переходить на змішану форму навчання. (Наказ №128-о від 17.09.2020)
Змішане навчання є моделлю, що поруч з онлайн-технологіями спирається також і на безпосередню взаємодію між учнями і вчителями в кабінеті (Вікіпедія).
Учні 5-А, 5-Б, 5-В, 6-А, 6-Б, 6-В, 7-Б, 8-А, 8-Б класів навчатимуться за змішаною формою.
Класні керівники розподілять класи на підгрупи. І підгрупа навчається очно, в той час ІІ підгрупа - заочно. Вчителі надають консультації учням на онлайн-платформах, у кабінетах з наявними комп’ютерами будуть використовуватись вебкамери з метою демонстрації уроку.
17.09.2020 р. проведено квест-гру «Оріхів – історично цікаве місто». Учасниками стали 11-Б, 8-А і 8-Б класи. Учні згадали найважливіші етапи становлення нашого міста. Глядачі поринали в акорди вальсу та з захопленням переглянули відображення сторінок життя перших поселенців міста Оріхова в інтерпретації старшокласників.
Учениці 11-Б класу Пакета Лілія та Клименко Ксенія
В Україні 14 вересня стартував тиждень протидії булінгу.
Протягом тижня в КЗ ОЗЗСО “Сузір’я”” відбулися заходи для інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу.
У початковій ланці відбулися тренінгові заняття "Ми проти булінгу. Закони доброти". У 5-х класах - "Як навчити дітей безпеці в інтернеті?". У 6 класі - тренінг "Зупиніться! Моя історія про булінг та кібербулінг". Для попередження та протидії булінгу учні 7-11 класів прослухали мінілекцію на актуальну тему "Кібербулінг. Захисти себе сам!".
Всі ці заходи спрямовані на зародження в суспільстві небайдужості до проблеми. Учні намагалися відтворити своє бачення у малюнках. Кінцевий підсумок - виставка малюнків «Разом проти булінгу».
Діти повинні розуміти, що фізичне залякування, побиття, стусани, підніжки, поштовхи, блокування або небажаним і неналежним чином - це все булінг! Соціальне залякування або цькування із застосуванням тактики ізоляції - це теж булінг!