Меню сайту
Форма входу
Наступна подія
Канікули

 

Календар новин
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Головна » 2017 » Листопад » 24

ПОДЯКА

Педагогічний колектив і батьківський комітет
КЗ «Оріхівська гімназія №1 «Сузір’я»
висловлюють щиру вдячність
ГІМНАЗИСТАМ 1-11-Х КЛАСІВ ТА ЇХНІМ РОДИНАМ
за участь в акції «За чистоту рідного краю» (збір макулатури)

РЕКОРДСМЕНАМИ ЗІ ЗБОРУ МАКУЛАТУРИ Є:   

ПЕТРОВ ГЛЄБ, 4-А КЛАС
ЛЕВЧЕНКО ДАВІД, 6-В КЛАС
ПЕТРОВА КРИСТИНА, 8-Б КЛАС
КОМЛІЧЕНКО АННА-МАРІЯ, 5-Б КЛАС
ОНИЩЕНКО АНІСЬЯ, 5-Б КЛАС
ЛЕОНІДОВ ВЛАДИСЛАВ, 4-А КЛАС
МІРОШНІЧЕНКО ІВАН, 8-Б КЛАС
ГАННІБАЛ ПОЛІНА, 1-Б КЛАС
КОНОВАЛЕНКО МАКСИМ, 1-Б КЛАС
МОРОЗ ВІТАЛІЙ, 11-А КЛАС
КАНЦУР РОМАН,  10-Б КЛАС
ГЕНЮК БОГДАН, 10-А КЛАС
ПИЛЯВСЬКИЙ ДАНИЛО, 1-В КЛАС
САХАНЬ АЛІНА, 5-Б КЛАС
ЯДЛОВСЬКИЙ ДАНИЛ, 7-В КЛАС   

|: | © suzirya | Дата: 24.11.2017

     Родинно-спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

  Найпершими вихователями, вчителями дітей є батьки, сім’я. Від рівня їхньої культури залежить рівень сформованої людяності, духовності, гідності дітей, у яких закладаються основи багатьох умінь і навичок, звичок. Тому актуальним залишається питання про співпрацю гімназії  і сім’ї щодо фізичного виховання і, зокрема, таких аспектів, як зміцнення здоров’я. Співпрацює з батьками у вирішенні цього питання класовод Марченко Раїса  Іванівна. Тому 20 листопада 2017 року родинно-спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я» зібрало гімназистів 2-В класу та  їхні родини  в спортивному залі КЗ «Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я». В  ході  відбірних  змагань серед  родин  класу перемогу  здобули родини, що приділяють  велику  увагу активному  відпочинку та спорту. Це родина Рогової  Лізи – тато Олександр Іванович  та мама Ольга Вікторівна   й  родина Мочаліної Стєші – тато Роман Юрійович та мама Ганна Андріївна.
  Саме під час гри у дітей виникають позитивні емоції, які створюють для нервової системи найкращі умови формування найрізноманітніших рухових навичок і розвитку фізичних якостей. Граючись, діти засвоюють широкий набір рухових умінь, вчаться орієнтуватися в часі, просторі, оцінюють рівень м’язових зусиль, стають сміливішими, спритнішими, вмілішими.
  Під час змагань командам потрібно було показати  згуртованість, спортивні вміння. Конкурси було різноманітні: на швидкість, кмітливість, влучність.
  І вболівальники не сумували в ході  свята. Вони  інсценізували спортивні гуморески та  відповідали на  питання  спортивної вікторини, підтримували  команди  оплесками та   голосними закликами.
  На позитивній  ноті  завершилося  свято, адже  за  результатами змагань  перемогла  дружба - команди  отримали  однакову  кількість  балів й  були  нагороджені  грамотами  та «цінними» - солодкими  медалями.
  З  гарним  настроєм  та  посмішками  присутні  залишили спортивний  зал. Під  гаслом :
Щоб здоровим, сильним бути,
Треба нам про сум забути.
Спортом треба всім займатись
І частіше усміхатись!
Бо усміхнена людина –
І  здорова, і щаслива.

|: | © suzirya | Дата: 24.11.2017

Про інформхвилинки

      21 листопада проведено інформаційні хвилини з нагоди Дня гідності та свободи.
    Учениці 9-В класу Петровська А., Іванець К., Ашніна А. розповіли про знаменну дату,  що об’єднала дві знакові події у новітній історії України – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.
       Учні 9-А класу переглянули цікаву презентацію, підготовлену Глущенко Є.
   Із цікавістю слухали гімназисти 8-Б класу розповідь однокласника Чижа А. про загальностудентський  страйк на Євромайдані, про масштабні проєвропейські та антиурядові протести.
      Такі інформаційні хвилини дають можливість володіти об’єктивною інформацією про доленосні події в Україні початку ХХІ ст.

Клименко Ксенія, учениця 8-Б класу

 

|: | © suzirya | Дата: 24.11.2017

Темперамент та професії

       Уже давно не секрет, що в сучасному світі психологія посіла надважливе місце у житті людей. Ця велична наука скрізь! Вона у спілкуванні та творчості, на телебаченні та в супермаркетах, у родині та на роботі…
    А нещодавно ми, гімназисти 11-Б класу, відкрили для себе ще один вимір психології та як вона впливає на наш майбутній вибір професії.
   З цим відкриттям ми з класним керівником Дибко С.А. вирішили поділитись на відкритій годині спілкування «Темперамент та професії».
   Готуючись до заходу, знайшли інформацію про типи темпераменту, історію його вивчення. Нам було цікаво ознайомитись з особливостями прояву кожного типу темпераменту.
   Для того, щоб година спілкування не перетворилась на лекцію, ми підготували міні-сценки про особливості вибору професії людьми, у яких переважає певний тип темпераменту.
   Окрім вчителів гімназії та учнів 11-А і  10-Б класів до нас завітали  Гіппократ, академік І.П.Павлов, Дмитро Карпачов (дійові особи години спілкування). Якщо Гіппократ розповів про найперше вчення про типи темпераменту, І.П.Павлов звернув увагу на залежність темпераменту від типу нервової системи, то Д.Карпачов продемонстрував типи темпераменту в художній літературі та сучасних мультфільмах.
   Для того, щоб активними були абсолютно всі присутні, ми провели інтерактивну гру «Видатні люди та їх темперамент».
   Для згадки про нашу зустріч, ми підготували буклети, в яких містилась коротка інформація про особливості поведінкових проявів типів темпераменту, про залежність вибору професії від темпераменту та мудрі вислови про важливість вдало обраного професійного шляху.
   Зустріч  завершили теплим спілкуванням про типи темпераменту кожного з нас та планами на майбутню професійну діяльність.

Огієнко Марія, 11-Б клас

Фоторепортаж

|: | © suzirya | Дата: 24.11.2017

Світ субкультур

  Готи, емо, панки, байкери і т.д. – про ці субкультури знає ледве не кожна людина… Принаймні, багато хто звик так думати. Здавалось би: навіщо людям щось знати про тих, хто, на перший погляд, лише дивно одягається та слухає, наприклад,  рок? Та ми, гімназисти 11-А класу, так не вважаємо! Саме тому вирішили зібрати якомога більше інформації про субкультури та об’єдналися у 4 групи: дослідники, практики, художники, поети. Ми шукали інформацію у мережі Інтернет, довідниках, молодіжних журналах, брали інтерв’ю у гімназистів, знаходили рядки про субкультури у художніх творах, проводили опитування серед учнів класу. Врешті-решт результатами своєї праці ми вирішили поділитися з учнями 9-11 класів та вчителями, провівши 10.11.2017 року годину спілкування, присвячену саме субкультурам! Безліч цікавинок, стенди з молодіжними журналами, різноманітні запитання, ігри – ось що чекало на учасників заходу.
  Сподіваємось, години спілкування такого типу допоможуть у подальшому розширити кругозір гімназистів та заохотити їх до невеликих, але цікавих досліджень з різних тем.

Маланіна Ксенія, 11-А клас

Фоторепортаж

|: | © suzirya | Дата: 24.11.2017

ЦІКАВА ЗУСТРІЧ

        На вулицях великих міст та мегаполісів часто можна зустріти молодь, яка виділяється з натовпу своїм незвичайним виглядом: своєрідним одягом, поведінкою, особливими зачісками та епатажним макіяжем. Таку зовнішність, як правило, має представник якоїсь субкультури.
         10 листопада учні 11-А більш детально познайомили нас – гімназистів 9-11 класів - зі світом неформальних молодих об’єднань. На цій відкритій годині спілкування розповіли,  що взагалі представляє собою термін «субкультура» та за якими рисами й ознаками їх класифікують. Група учнів познайомила  присутніх з  більш детальним описом кожної субкультури (готи, байкери, емо, аніме тощо).
        Цікавим та захоплюючим було інтерв’ю, зняте гімназистами 11-А класу про інформування, знання та відношення учнів «Сузір'я»  до різних молодіжних груп.
       Закінчилася зустріч дискусією між присутніми про сучасні субкультури та висловленням вражень старшокласників.
       Дякуємо 11-А класу за  корисну, пізнавальну зустріч, по завершенню якої ми вже могли покласти на терези всі «за» і «проти» подібних об’єднань.

Гімназистка 9-А класу Глущенко Єлизавета

|: | © suzirya | Дата: 24.11.2017