Умирають Майстри,
залишаючи спогад, як рану
Л.Костенко
Ми вже пережили перший біль втрати, несподіваний, вражаючий і невідворотний.
Втрата дуже болісна, бо такі вчителі, як Володимир Іванович Галич, - рідкість, окраса нашого вчительства.
5 лютого 2017 року на вісімдесят другому році життя зупинилося невтомне серце Заслуженого вчителя України, вчителя-методиста, Відмінника освіти України, кавалера ордена ІІІ ступеня «За заслуги», директора Оріхівської гімназії №1 «Сузір’я» Володимира Івановича Галича.
Гімназія осиротіла…
47 років віддавав він своє серце дітям, будучи директором Оріхівської гімназії №1 «Сузір’я». Це був справжній керівник і господар навчального закладу. Сумлінний, ініціативний, цілеспрямований, творчий, здатний запроваджувати інноваційні управлінські технології. І жодного разу Володимир Іванович не зрадив улюбленої професії, не спокусився пропонованими високими посадами. Залишився в школі, храмі своєї душі і любові, бо це було змістом його життя. На роботу завжди приходив за годину до початку уроків. Після уроків теж не поспішав додому. Таким невтомним, несхитним у своїй діях і вчинках був наш директор.
Двома крилами душі Володимира Івановича були Любов і Біль. Він любив дітей, свою родину, свою справу, людей, любив життя. Йому боліло через черствість, формалізм у будь-яких їхніх проявах.
Володимира Івановича на всіх етапах його діяльності вирізняло вміння відчувати потреби часу.
Біографія директора – це історія становлення і розвитку нашого навчального закладу.
Сивочолий, шляхетний, мудрий і розважливий, він чимось нагадував Василя Сухомлинського, портрет якого завжди був у його кабінеті. Близькі вони й у головному прагненні – все життя творити школу радості.
Його творча звитяжна праця заслуговує найпишніших компліментів і вишуканих епітетів. Але обійдемося без них. Та й сам Володимир Іванович пишномовності не полюбляв.
Багато зусиль і таланту доклав до створення і згуртування педагогічного колективу однодумців і професіоналів, що мають високий творчий потенціал. За його ініціативи у закладі створено навчально-виробничий комплекс, обладнано лінгафонні кабінети, відкрито перші комп’ютерні класи, музей історії гімназії, бібліотечно-інформаційний центр.
Неодноразово обирався депутатом районної та міської рад, членом колегії при голові Оріхівської райдержадміністрації. М
...
Читати далі »