Меню сайту
Форма входу
Наступна подія:
Канікули :))

 

Головна » 2017 » Червень » 1 » ПРО ЦІКАВІ ТРАВНЕВО-ЧЕРВНЕВІ ДНІ...
11:52
ПРО ЦІКАВІ ТРАВНЕВО-ЧЕРВНЕВІ ДНІ...

   Ось і закінчився навчальний 2016-2017 навчальний рік. Пролунала мелодія останнього шкільного дзвоника. Вся гімназійна родина (окрім випускників) ввійшла в навчальну практику.
   Молодші гімназисти (160 чоловік) подорожували до  Запоріжжя: побували на легендарній козацькій Хортиці та на фабриці фарфору, відвідали  музей техніки Богуслаєва, кінно-етнографічний театр «Запорозькі козаки» та ляльковий театр, в якому переглянули виставу «Аладін і чарівна лампа»; побачили, як кінологи тренують собак у кінологічному клубі.
   Гімназисти 5-8 –х класів відпочивали на природі Оріхівщини та у «Дитячій планеті» м.Запоріжжя, здійснили теплохідну екскурсію навколо острова Хортиця; відвідали Покровський храм , млин, Центр зайнятості, «Агротех», районну лікарню, побували у будинку культури на урочистостях з нагоди 180-річчя від Дня народження Йохана Янцена, взяли участь у квест-грі.
   Гімназисти 5-10-х класів (82 чоловіка) перебувають у мовному таборі «Дружба», 38 учнів 1-4-х класів – в оздоровчому таборі «Промінець».
На підсумковій лінійці по закінченню навчальної практики 74 гімназисти 5-8, 10-х  класів  нагороджені  Похвальними листами за високі навчальні досягнення.

Фоторепортаж

Переглядів: 96 | Додав: suzirya | Рейтинг: 0.0/0