Меню сайту
Форма входу
Наступна подія
Зимові канікули

 

Календар новин
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Головна » 2018 » Листопад » 19 » ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ У ГІМНАЗІЇ
12:22
ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ У ГІМНАЗІЇ

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ У ГІМНАЗІЇ
12.11.18 – 16.11.18

  Висловлюємо подяку від гімназистів та вчителів, від себе особисто  Дубязі Яні Іванівні, фахівцю з профорієнтації Оріхівського Центру зайнятості, за допомогу у плануванні та проведенні Тижня профорієнтації, тренінги для старшокласників та квест для 5-ків.  Усі заходи були цікавими та пізнавальними.  Будемо співпрацювати і надалі, щоб з вашою допомогою відкривати  світ професій, знайомитись з підприємствами міста, виробничими процесами… і  спілкуватися з цікавими людьми.

Заступник директора з виховної роботи
Гур’єва О. М.

ЕКСКУРСІЯ ДО ТОВ "Оріхівсільмаш"

  13.11 учні 9-Б класу відвідали ТОВ "Оріхівсільмаш".  ТОВ «Оріхівсільмаш» - виробниче підприємство сільськогосподарського машинобудування. Ту працю, яку виконують робітники підприємства, не можна назвати легкою. Працювати дуже складно. Дев’ятикласники з цікавістю спостерігали за робочим процесом, паралельно слухали розповідь про саме підприємство. Увесь клас вдячний директору  ТОВ "Оріхівсільмаш" Андрію Купріянову, за дозвіл побачити весь виробничий процес.

Журналіст 9-Б класу, Клименко Ксенія

Профорієнтаційна екскурсія до швейної фабрики 7-Б класу

  14 листопада учні 7-Б класу гімназії відвідали Оріхівську швейну фабрику. Учні навчаючись, знайомляться з професіями. Діти ознайомилися з роботою працівників розкрійного, основного-пошивного, пакувального цехів. За зміну виготовляють 150 верніх захисних курток для воїнів Української армії. Діти побачили, що весь колектив працює злагоджено ніби один організм. Адже кожна з працівниць добросовісно ставиться до роботи, вправні руки майстринь-швей швидко і якісно виконують свої операції. Робота йде конвеєром і від професійної майстерності, відповідальність кожного робітника залежить результат роботи всієї зміни і фабрики в цілому.
  Діти вперше бачили як працюють промислові, електричні швейні машинки, всі вони автоматизовані та з програмним управлінням. Цікаво було спостерігати як створювався виріб з перших швів до останнього -перевірки на якість. Учні впевнилися, що праця швеї важка, відповідальна, потребує витримки та старанності. Екскурсія люб’язно провела майстер виробництва Сніжко Тетяна Іванівна.

Костенко Н.М., класний керівник 7-Б класу

  Тренінг «Моя ціль», люб’язно проведений представником Оріхівського центру зайнятості  Дубягою Я. І., не залишив байдужими гімназистів одинадцятих класів та їх класних керівників Гаращенко А.П., Яремчук Н.І. 14 листопада запам’ятається випускникам як день подолання труднощів у виборі професії.
  Вибір професії — це один із самих важких етапів в житті кожної людини. Адже, саме від нього найчастіше залежить, яким буде наше майбутнє. Професійне самовизначення - це не тільки вибір конкретної професії, але часто і вибір способу життя. І ми старшокласники зрозуміли, що правильно розставлені пріоритети допомагають людині досягати успіху . Дякуємо за змістовний та цікавий тренінг!

Профорієнтаційний квест – для п’ятикласників!

   Профорієнтаційний квест-це завжди вибух позитивних емоцій! Це саме той захід, завдяки якому учасники одержують не лише знання та профорієнтаційну інформацію, але й задоволення. Отже, в рамках тижня профорієнтації 15 листопада 2018 року фахівцями Оріхівської філії ЗОЦЗ було проведено профорієнтаційний квест «Подорож Країною професій» , в якому взяли участь учні 5 – А класу. Розділившись на  три команди, ми із задоволенням мандрували Країною професій, відвідуючи різні станції. На станції «Загадковій» ми розгадували загадки про сучасні професії, на станції «Робітничі професії» хлопці та дівчата розподіляли знаряддя праці, на «Економічній» – рахували гроші, а на «Медичній» станції, ми  п’ятикласники, із радістю демонстрували свої акторські таланти. А в кінці заходу нас нагородили грамотою та солодкими подарунками. Ми весело провели час разом з класом, ми довели, що ми вміємо працювати в команді та виконати різноманітні завдання. Таким чином, за допомогою інтелектуально-ігрових заходів учні здобувають не лише необхідні знання про світ професій, а й зможуть використовувати цю інформацію для правильного вибору свого професійного майбутнього.

 

Фоторепортаж

Галутва Анастасія, учениця 5- А класу

Усі професії важливі

  У житті кожної людини вибір професії - серйозний та відповідальний крок. Для того, щоб не помилитися, необхідно дізнатися про професії якомога більше.
  З цією метою 16 листопада ми здійснили екскурсію на швейну фабрику, яка сьогодні є підрозділом ТОВ «МІК». Метою наших відвідин підприємства було познайомитися з професією швеї.
  На прохідній нас радо зустріла майстер Сніжко Тетяна Іванівна, яка розповіла про специфіку роботи на швейній фабриці.
   А потім пішли в цех. Було цікаво слухати розповіді Тетяни Іванівни, а ще спостерігати, як з окремих деталей на очах з`являється готовий виріб-куртка.

Долгополова Діана, учениця 8-А класу

|: | © : suzirya