Меню сайту
Форма входу
Наступна подія:
Канікули :))

 

Головна » 2017 » Березень » 3 » «Профорієнтаційний квест» 8-В класу
11:12
«Профорієнтаційний квест» 8-В класу

«Профорієнтаційний квест»

    

 

 

 

 

 

 

 

 

    

    22 лютого 2017 року фахівцями Оріхівського районного центру зайнятості було проведено «Профорієнтаційний квест», в якому ми, восьмикласники гімназії,  взяли активну участь. Розділившись на дві команди, ми із  задоволенням мандрували Країною професій, відвідуючи спеціальні станції.
     На кожній станції відповідали на запитання, вирішували логічні завдання, брали участь у конкурсах та іграх. Цікаві конкурси проводилися на Станції професій художнього слова, де учасники проявили свої поетичні таланти у складанні віршів, особливо нас здивувала Катя Федоренко, яка має справжній талант у римуванні.

     На Станції професій з охорони здоров’я, ми, як справжні актори, зображували професії медичного напрямку тільки за допомогою міміки, пози та жестів. Логічне завдання на Станції професій охорони порядку та безпеки змусило учасників попрацювати детективами. Загалом профорієнтаційний квест відбувся в позитивній, творчій, веселій атмосфері. Обидві команди були ерудовані, тому ми отримали призи за активність та прагнення до знань.

Дубяга Анастасія, гімназистка 8-В класу

ФОТОРЕПОРТАЖ

Переглядів: 113 | Додав: suzirya | Рейтинг: 0.0/0