Меню сайту
Форма входу
Наступна подія:
Канікули :))

 

Головна » 2017 » Вересень » 25 » Патріотизм у наших серцях
13:11
Патріотизм у наших серцях

  У вересні 1943 року землі нашого району, нашого рідного міста були звільнені від нацистської окупації, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю. Саме тому, 22 вересня, в рамках тижня патріотичного виховання в гімназії та з нагоди 74-ї річниці визволення району і міста, а також 242-ї річниці заснування Оріхова гімназисти 11-А та 11-Б класів провели годину спілкування з головою Оріхівської організації інвалідів та ветеранів Збройних сил Антоном Івановичем Кулиничем та головою Оріхівської районної організації ветеранів Іваном Михайловичем Ревуцьким.
   На початку заходу гімназисти та гості переглянули відеоролик про рідне місто – наш Оріхів.
Щорічно, 22 вересня, згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року в Україні відзначається День партизанської слави. Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам. Саме тому на годині спілкування В.І. Саветченко розповів гімназистам про героїчний подвиг диверсійно-розвідувальної групи Хрусталькова, яка висадилась з парашутами 17 квітня 1943 року. З вірою в перемогу загинули під Новоданилівкою Олександр Володимирович Хрустальков, Олена Іванівна Юдінцева, Іван Васильович Гузанов, Анастасія Гаврилівна Жукова, Євдокія Іванівна Губарєва. Ці імена викарбовані на пам’ятнику, спорудженому в центрі села Новоданилівки. Одна з вулиць села названа іменем Хрусталькова.
  На годині спілкуванні одинадцятикласники розповіли про захисників і визволителів рідної землі – усіх, кого ми з гордістю називаємо народними месниками. Прозвучала інформація про партизан та підпільників у період війни, які працювали в тилу, виявляли таємну інформацію про ворога, шпигували, вирішували воєнні задачі, які ставили перед ними командування армії, мінували залізничні дороги, по яких ворог переправляв свої війська.
Після цього Оксана Горбачова прочитала вірш про героїзм партизанів, про їх нескорений дух.
А далі було надано слово А.І.Кулиничу, який розповів про роки лихоліття, свої фронтові дороги, нагороди, поранення та госпіталь, загиблих товаришів та однокласників. Гімназисти з уважністю слухали шанованого ветерана.
Під час зустрічі І.М.Ревуцький відзначив, що гімназисти КЗ «Оріхівська гімназія №1 «Сузір’я» пам’ятають на якій героїчній землі вони живуть, вдячні та низько вклоняються тим, хто ціною власного життя став на захист рідної землі. Діти також почули про ветеранські організації міста, району та їх роботу.
   Наприкінці зустрічі гімназисти гостям подарували квіти, а потім на згадку про годину спілкування сфотографувались.
ФОТОМИТІ ЗУСТРІЧІ

Класний керівник 11 - Б класу Дибко С.А.

Переглядів: 62 | Додав: suzirya | Рейтинг: 0.0/0