Меню сайту
Форма входу
Наступна подія:
Канікули :))

 

Головна » 2017 » Вересень » 22 » Ми - одинадцятикласники
10:13
Ми - одинадцятикласники

Нас – 37. Наші класні керівники Оксана Василівна і Світлана Анатоліївна!
Ми разом – велика дружня родина!
Свято Першого дзвоника цього року для нас - особливе. Адже – це відлік останньої дистанції гімназійного життя.


    І перший урок був незабутній, він пройшов у особливо теплій родинній атмосфері.
   Тема уроку «Моя країна у співдружності Європейських народів» для всіх є близькою і важливою, адже нелегкою для українців є дорога в Європу, багато треба змінити і в країні, і в усвідомленні кожного громадянина.
   «Україна у світі, історія та географія нашої держави» – це зацікавлено обговорювали гімназисти. Хвилиною мовчання  вшанували    Небесну Сотню і події на  Майдані.
Родзинкою уроку були конкурси на знання  традицій  та кулінарних вподобань наших європейських сусідів.
   На запрошення класного керівника Сєліванової Оксани Василівни до класу завітали батьки і разом з дітьми зібралися за круглим столом. Це була символічна зустріч – підтримка дітей у їхній майбутній нелегкій праці -  будувати і жити в європейській державі.
   Хай  кожен урок у цьому році буде таким цікавим і пошуковим.

Манелюк Марічка, 11-А клас

День туризму у Будинку дитячої творчості

   У вівторок, 12 вересня, ми  разом з класними керівниками – Сєлівановою Оксаною Василівною та Дибко Світланою Анатоліївною здійснили екскурсію до Будинку творчості.
Нас привітно зустріла керівник туристичного гуртка – Михайленко Ірина Андріївна, яка познайомили з дітьми, котрі вже не перший рік відвідують туристичний гурток і на даний момент готуються до змагань. Щоб час, проведений у Будинку творчості  був  ще більш захоплюючим,  Ірина Андріївна запропонувала нам утворити три команди і виконати ряд конкурсних завдань. Наприклад, поки одна команда ставила намет, інша –  намагалась пройти дистанцію з перешкодами. У цей час, наші класні керівники – Оксана Василівна та Світлана Анатоліївна, не лише підбадьорювали нас, а й брали участь у деяких естафетах.
   Звичайно, що така туристична атмосфера подарувала нам справжню радість та безліч усмішок!
   Така екскурсія стала чудовим початком нового навчального року! Ми маємо надію, що на такому ж позитиві пройде весь час навчання в 11 класі!
ФОТОРЕПОРТАЖ

Шевєльова Єлизавета (11-А клас), Шкрьоба Анастасія (11-Б клас)

Переглядів: 310 | Додав: suzirya | Рейтинг: 0.0/0