Меню сайту
Форма входу
Наступна подія
Канікули

 

Календар новин
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Головна » 2021 » Квітень » 06

Майстер-клас від вчителя математики Юйкової Яни Іллівни

Лауреат всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в номінації «Математика»  Юйкова Яна Іллівна, вчитель математики КЗОЗЗСО «Сузір’я» Оріхівської міської ради 6 квітня 2021 року провела майстер-клас «Застосування онлайн-платформ Zoom, Google Classroom, Tutorsbox під час дистанційного навчання» для вчителів опорного закладу, до яких із задоволенням  долучилися вчителі Оріхівської філії №5, Новоданилівської та Новопавлівської філій.

Вчителі спільно намагалися знайти відповіді на питання, як якісно організувати освітній процес з використанням цифрових технологій, ефективно працювати на відстані, надихати та мотивувати учнів до здобуття знань під час дистанційного навчання.

Яна Іллівна зазначила, що складністю дистанційного навчання є не тільки стимулювання учнів до внутрішньої роботи, а й можливість розгортання діалогу, який дозволяє учням висловлювати  найрізноманітніші пропозиції. 

Також Юйкова Я.І. розповіла про особливості конкурсних випробувань, основна увага яких була зосереджена на практичних аспектах процесу навчання із застосуванням дистанційних технологій. В ході підготовки дистанційного уроку в рамках конкурсу,  Яна Іллівна дійшла висновку, що організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій на уроках математики можна за допомогою платформ  ZOOM та онлай - дошки Tutorsbox, які зараз активно використовує у щоденній практиці під час змішаного та дистанційного форматів навчання.

ФОТОАЛЬБОМ

Заступник директора з НМР Інна Рябцун

|: | © suzirya | Дата: 06.04.2021

ВОРКШОП «РІЗНІ МОЖЛИВОСТІ. РІВНІ ПРАВА»

6 квітня 2021 року в рамках методичного тижня в КЗ ОЗЗСО «Сузір’я» Оріхівської міської ради працювала робоча майстерня вчителів початкових класів та асистентів вчителів «Різні можливості. Рівні права».

Мета заходу – сприяння покращенню якості освіти дітей з особливими освітніми потребами.

Одним із основних завдань було усвідомлення учасниками важливості командного підходу в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, ролі кожного члена команди психолого-педагогічного супроводу та можливих шляхів співпраці з батьками учнів з особливими освітніми потребами як рівноправних членів команди.

Учасники заходу активно спілкувалися, обговорювали актуальні та проблемні питання, співпрацювали під час виконання практичних вправ, ділилися своїм досвідом роботи.

ФОТОАЛЬБОМ

Заступник директора з НМР Інна РЯБЦУН,

практичний психолог Ольга СОЛОВЕЙ

|: | © suzirya | Дата: 06.04.2021