Меню сайту
Форма входу
Наступна подія:
Канікули :))

 

Головна » 2017 » Вересень » 4 » 1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ
12:54
1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

   1 вересня у гімназії відбулося свято - День Знань. На святі були присутні депутати Оріхівської територіальної громади: Хоменко Віктор Іванович, Дегтяренко ОльгаІ ванівна, Назаренко Геннадій Олександрович, Вискрєбєнцев Роман Леонідович, Маруєв Володимир Вікторович.
   Цей день об'єднує усю нашу країну, яка у котрий раз за багатовікову історію захищає свою незалежність та європейське майбутнє.
   День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини.
   Сподіваємося, що ви, наші юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями, вихованцями найкращого освітнього закладу на Оріхівщині.
   Дорогі гімназисти! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання - це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті школи, нашого міста.

Переглядів: 106 | Додав: suzirya | Рейтинг: 0.0/0